کد خبر: ۹
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۴
مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس فردا صبح در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
مراسم تشییع جنازه هادی نوروزی فردا ساعت 8:30 صبح در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و پس از آن برای تدفین به زادگاهش در بابل منتقل می شود.


سرخپوشان برای خاکسپاری هادی نوروزی عازم بابل می شوند               مدیران، اعضای کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس فردا برای مراسم تدفین هادی نوروزی عازم بابل می شوند. 


با برنامه ریزی صورت گرفته همه اعضای تیم فوتبال پرسپولیس راهی بابل می شوند تا آخرین وداع را با پیکر کاپیتانشان داشته باشند.اعلام علت فوت هادی نوروزی تا حدود سه هفته آینده       


مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: علت فوت هادی نوروزی تا حدود سه هفته آینده مشخص می شود .


دکتر مسعود قادی پاشا در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود‌: از جسد مرحوم نوروزی نمونه برداری شده است و حداقل سه هفته زمان می برد نتیجه آزمایش و علت فوت مشخص شود .


درگذشت هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس 

هادی نوروزی بازیکن و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز درگذشت.


محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با تایید خبر درگذشت هادی نوروزی بازیکن تیم پرسپولیس گفت : این بازیکن شب گذشته در خواب دچار سکته قلبی شد و پس از انتقال به بیمارستان و رفتن به کما، بامداد امروز جان خود را از دست داد.سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس افزود : این بازیکن با توجه مدارک پزشکی سابقه هیچ مشکلی قلبی نداشته است .هادی نورزی 30 ساله یکی از بازیکنان قدیمی و کاپیتان پرسپولیس بود.


تسلیت وزارت ورزش      وزارت ورزش در پیامی درگذشت ناگهانی ورزشکار بااخلاق کشورمان هادی نوروزی را به خانواده بزرگ فوتبال به ویژه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تسلیت گفت.
برچسب ها: هادی نوروزی
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: