کد خبر: ۶۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۱
روند قیمت ها در اکثر خودروهای موجود در بازار ریزشی است اما در این بین خودروهای مونتاژ بازار استارت افزایش قیمت ها را زده اند.

روند قیمت ها در اکثر خودروهای موجود در بازار ریزشی است اما در این بین خودروهای مونتاژ بازار استارت افزایش قیمت ها را زده اند.

روند قیمت ها در بین اکثر خودروهای موجود در بازار ریزشی است اما در این بین برخی از خودروهای پراید کماکان در حال گران شدن هستند به طوری که پراید ۱۵۱ از ۱۶۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۶۶ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۱۷۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز ۱۷۴ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای مونتاژ نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت ها را آغاز کردند به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ۹۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۹۶۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۹۴۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

روند قیمت ها در سایر خودروهای موجود در بازار اما ریزشی بوده است به طوری که پژو پارس سال از ۳۰۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۷۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

نوسانات قیمتی در بازار خودرو بالا گرفت

برچسب ها: بازار خودرو
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: