کد خبر: ۳۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۹
سیدمناف هاشمی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی در وزارت ورزش و جوانان گفت: ما تمامی کارهای مربوط به وزارت خانه را صورت داده‌ایم و منتظر اعلام زمان برگزاری آزمون از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هستیم.
 
معاون پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان درباره جذب فارغ التحصیلان ورزش اضافه کرد: در این آزمون 100 نفر عمدتا برای استان‌ها جذب خواهند شد و تلاش می کنیم یک سهمیه 100 نفری دیگر هم در سال 95 بگیریم.
 
هاشمی هم‌چنین در مورد اختصاص اعتبارات به استان‌ها و فدراسیون ها تا این زمان گفت: 69 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی در اختیار استان‌ها قرار داده‌ایم و متوسط هر فدراسیون 70 درصد اعتبارات خود را دریافت کرده است ولی این میزان در مورد فدراسیون های المپیکی به 79 درصد می رسد.
 
او افزود: دولت توجه خوبی به موضوع ورزش و جوانان دارد و وزارتخانه در بحث بودجه پیشنهادات خود را تقدیم دولت کرده است و نکته ویژه آن در حوزه جاری و به خصوص در سال المپیک پیشنهاد افزایش صد درصدی اعتبارات را داده ایم.
 
معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: از جمله موارد مهمی که ما برای بودجه 95 ورزش ایران پیش بینی کرده‌ایم در بخش عمرانی ردیفی برای حل موضوع معارضین است که مشکل بزرگی بر سر راه توسعه زیر ساخت‌های ورزش در ایران محسوب می شود.
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: