کد خبر: ۱۹
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱
فیلم محمد رسول الله همچنان پیشتاز گیشه هاست.
رقابت داغ فیلم های سینمایی از نظر فروش نسبت به هفته های گذشته قدری کم شده و فیلم سینمایی محمد رسول الله که از لحاظ جذب مخاطب بسیاری از سینماگران را شگفت زده کرده با فاصله زیادی نسبت به سایر فیلم ها در راس جدول فروش فیلم های سینمایی قرار دارد و یکه تاز گیشه ها است.


آخرین ساخته مجید مجیدی با فروش 3 میلیارد و 937 میلیون و 218 هزار تومان در تهران و 4 میلیارد و 425 میلیون و 279  هزار تومان در شهرستان ها،‌ در سینما و روز، آمار فروش فوق العاده ای را به خود اختصاص داده است.


فیلم سینمایی دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان و با بازی شهاب حسینی، لیلا حاتمی و فرهاد اصلانی با فروش 1 میلیارد و 600 میلیون تومان در 9 هفته و 12 سینما در تهران و 780 میلیون تومان در 10 سینمای شهرستان در جایگاه بعدی پر فروش ها قرار دارد.


فیلم سینمایی قندون جهیزیه به کارگردانی علی ملاقلی پور و با بازی نگار جواهریان، صابر ابر و اکبر عبدی فروش 950 میلیون تومان در 7 هفته و 17 سینما در تهران و فروش 300 میلیون تومان در 6 هفته و 13 سینما در شهرستان داشت.


فیلم سینمایی مزار شریف ساخته ی حسن برزیده  هم که حدود بیست روز از اکرانش در تهران و شهرستان می گذرد 87 میلیون تومان در 13 سینمای تهران و 65 میلیون تومان در 12 سینمای شهرستان داشت.


فیلم سینمایی دلتنگی های عاشقانه به کارگردانی رضا اعظمیان و با بازی محمدرضا فروتن و میترا حجار طی نمایش دو هفته و17 سالن در تهران و یک هفته و 13 سالن در شهرستان به ترتیب 70 و 15 میلیون تومان فروخت.
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: